Rewolucja na rynku IT!

Pragniemy przedstawić rewolucyjny produkt, który powstał z myślą o wszystkich firmach kupujących sprzęt IT bezpośrednio u dystrybutorów – sklepach komputerowych, integratorach systemów informatycznych, działach IT dużych firmach. Nie trzeba chyba przypominać jak uciążliwe bywa korzystanie w tym celu ze stron dystrybutorów,: każda wymaga logowania osobnym loginem i hasłem, każdą ofertę cenową trzeba porównać a następnie sprawdzić dostępność produktu – prawdziwy koszmar! Z oprogramowaniem ResellerInfo zrobisz to wszystko za pomocą przysłowiowego „jednego kliknięcia” – Oczywiście porównywane są wyłącznie Twoje ceny u dystrybutorów. Oszczędzaj czas i pieniądze z Reseller Info!Jak to właściwie działa?

Możesz traktować oprogramowanie ResellerInfo jako swojego rodzaju przeglądarkę, lub jak kto woli PROXY, które na podstawie wprowadzonego partnnumber’a lub nazwy produktu połączy się ze stronami pre-definiowanych dystrybutorów oraz ściągnie informacje o cenach i dostępności danego produktu oraz wyświetli te informacje w przejrzystej tabeli. Dzięki temu, iż połączenie do poszczególnych dystrybutorów będzie wykonywane za pomocą, wcześniej podanych – Twoich loginów i haseł, otrzymane ceny i dostępność będzie aktualna tak jakbyś to Ty logował się do poszczególnych dystrybutorów.Zapraszamy do pobrania najnowszej wersji, poprawki dla wszystkich dystrybutorów a w szczególności dla INCOM.

 

Więcej informacji tutaj.Komputronik i Ed’System

Zapraszamy do pobrania najnowszej wersji, w której poprawiliśmy obsługę Komputronika i Ed’System .

 

Więcej informacji tutaj.Ponowne poprawki dla Komputronik…

Zapraszamy do pobrania najnowszej wersji, w której poprawiliśmy wersje dla Komputronika.

 

Więcej informacji tutaj.Komputronik znowu działa…

Przepraszamy za długi czas oczekiwania na wersje dla Komputronika, ale nie było łatwo! Mam nadzieje, że na dłużej wersja 4.1 Porównywarki Cen Dystrybutorów Sprzętu IT nie będzie wymagała aktualizacji.  Poprawki dotyczyły również opcji porównywania cen bez konfigurowania kont dystrybutorów.

Więcej informacji tutaj.Kłopoty z działaniem Komputronika…

Wkrótce będzie dostępna nowa wersja usuwająca problemy…Wersja 4.0 dostępna – ABCDATA, Komputronik i AB obsługiwane w pełnym zakresie

Skok do wersji 4.0 powoduje, iż po wykonaniu aktualizacji ponownie działa wyszukiwanie w ABCDATA i Komputroniku. Dla AB Captcha jest przenoszona ze strony do programu ResellerInfo, aczkolwiek w przypadku AB warto zapoznać się z tym artykułem.

Więcej informacji tutaj.Wyszukiwanie w AB

AB wprowadza Captcha – Jak aktualnie skonfigurować Porównywarkę Cen Dystrybutorów Sprzętu IT czytaj tutaj.Nowa wersja – Action i Komputronik działają prawidłowo

Od jakiegoś czasu w plikach XLS, które generuje Action były dziwne znaczki powodujące wadliwe działanie Porównywarki Cen Dystrybutorów IT. W wersji 3.8 zostało to poprawione.

Do wersji 3.7, login i hasło komputronika trzeba było podawać zgodnie ze stroną old.ktr.pl, od wersji 3.8 Porównywarka Cen Dystrybutorów IT kompatybilna jest ze stroną www.ktr.pl.

Od czasu do czasu do serwisu AB, trzeba zalogować się ze standardowej przeglądarki, tak aby nie pojawiała się CAPTCHA.

Więcej informacji tutaj.AB wprowadziło nowy system sprzedaży – Porównywarka nie potrzebuje aktualizacji…

AB wprowadziło nowy system sprzedaży, odświeżona szata graficzna została profesjonalnie zrobiona i Porównywarka Cen Dystrybutorów Sprzętu IT nie wymaga aktualizacji do prawidłowego działania. Proszę pamiętać, iż w systemie AB trzeba ustawić nowe hasło, w Porównywarce również.Nowy system w AB – wkrótce nowa wersja ResellerInfo…

AB wprowadziło nowy system sprzedaży i dlatego pracujemy nad nową wersją Porównywarki Cen Dystrybutorów Sprzętu IT, tak aby współpracowała z platformą AB.