Bezpieczeństwo

Kluczową kwestią korzystania z oprogramowania ResellerInfo jest bezpieczeństwo. Dbamy o nie, wiedząc jak wielką wartość mają Państwa dane. Podawane dane nie są w żaden sposób przesyłane na serwery ResellerInfo, a wykorzystywane tylko i wyłącznie do logowania się do stron dystrybutorów. Dane te przechowywane są w bazie danych lokalnie!!!
Jeszcze raz powiemy, iż nasze serwery nie mają nic wspólnego z Twoim komputerem, a nasze oprogramowanie pracuje, jako niezależna aplikacja na Twojej maszynie, komunikując się bezpośrednio ze stronami dystrybutorów sprzętu IT.
Jeżeli nadal nam nie ufasz, proponujemy wykorzystać oprogramowanie Fiddler Web Debugger, które to wyświetla połączenia http wykonywane przez komputer. Podczas pracy programu wykonywane będą tylko i wyłącznie połączenia do dystrybutorów oraz przy starcie programu do:
http://support.resellerinfo.eu/ver.php – informacja o najnowszej wersji ResellerInfo;
http://support.resellerinfo.eu/api.php – wykorzystywane do aktywacji oprogramowania.
Dla pewności można też użyć dowolnego firewala i zablokować połączenia do innych adresów niż strony dystrybutorów oraz wyżej wymienione.

Korzystanie z aplikacji ResellerInfo może zwiększyć bezpieczeństwo w Twojej firmie, a to dlatego iż dla swoich pracowników/handlowców możesz założyć konta w aplikacji ResellerInfo, i przydzielić im zarówno indywidualne loginy i hasła do Twoich dystrybutorów, jak i wykorzystać wspólne loginy i hasła dystrybutorów dla wszystkich lub części Twoich pracowników, którzy to nie będą mogli ich poznać natomiast będą mogli korzystać z aplikacji ResellerInfo do wyszukiwania cen. Reasumując masz tylko jedną parę loginu i hasła do jakiegoś dystrybutora, nie musisz podawać tych danych swoim pracownikom a jedynie wpisujesz je do ReselerInfo. Każdy Twój pracownik posiadający konto w ResellerInfo będzie mógł korzystać z oprogramowania do wyszukiwania cen, nie znając hasła do dystrybutora. Oczywiście też każdy pracownik może posiadać swoje indywidualne hasła do dystrybutorów, które to możesz konfigurować ty jako administrator aplikacji ResellerInfo lub każdy z pracowników indywidualnie w ramach swojego konta w ResellerInfo.