Wersja 2.1 już wydana i dostępna

Informujemy, iż jest już dostępna wersja 2.1 Porównywarki Cen dystrybutorów IT, w której to poprawiono wyszukiwanie pełnotekstowe w TECHDATA oraz AB.

Już wkrótce wersja 3.0 - czyli ceny produktów w Przechowalni będą automatycznie aktualizowane co zadany czas. Wraz z wersją 3.0 koniec oczekiwania na wyniki!!! Przypominamy, iż użytkownicy wersji 1.0, 1.1, 1.2, 2.0, 2.1 uzyskają podwójne korzyści związane z automatycznym aktualizowaniem cen. Nowi użytkownicy, za tą opcję będą musieli dodatkowo zapłacić.

Przypominamy o zasadniczej nowości w wersji 2.0, czyli możliwości porównywania standardowych cen u dystrybutorów z którymi Reseller nie ma podpisanej umowy, a więc nie posiada, bądź nie chce podać danych niezbędnych do uwierzytelnienia u dystrybutora.

Druga z nowości to możliwość zakupu wyszukanego produktu za pośrednictwem resellerinfo.eu – oczywiście ma to sens tylko i wyłącznie, gdy cena poszukiwanego towaru u dystrybutora z którym nie mamy umowy będzie niższa. Za usługę pośrednictwa zostanie pobrana opłata w wysokości 30 PLN netto, w której to zawarty jest koszt wysyłki Kurierskiej.

 

Już od dosyć dawna użytkownicy korzystają z wersji 3.x. Poczytaj o najnowszej wersji programu tutaj.